SIKCA SORULAN SORULAR

Özel Ders birebir ders on sekiz yıldır siz değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir. Sizlere evlerinizde, ofisimizde ve kafelerde ders anlatmaktayız. Birebir ders anlatımda uzman altı yüz elli kişilik öğretmen kadrosu ile her daim başarıya beraber koştuk.

Özel Ders birebir ders gelecek nesilleri ezbere dayalı değil çözüme dayalı eğitim vermektedir. Eğitimi sevgiyle aşılayan öğretmenlerimiz her zaman destekçi olmaktadır. Göktürk bölgesinde sizlere eğitimin ayrıcalığını yaşatmaktadır.

Özel Ders birebir ders matematik özel ders, kimya özel ders, fizik özel ders, biyoloji özel ders, coğrafya özel ders, türkçe özel ders, tarih özel ders ve yabancı dil özel ders olarak tüm sınıflara, bireylere ders anlatımı yapmaktadır. Sizde ayrıcalıklı fiyatlarımızdan yaralanmak için bizleri arayabilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0531 656 76 72

 

Özel dersin avantajları (faydaları) nelerdir? Ebeveynlerin çocukları için özel ders seçmelerinin birçok nedeni vardır. Bazı ebeveynler çocuklarına okul işlerinde yardım edemediklerini düşünmektedir. Diğerleri, çocuklarını başka bir kişiyle olan okul mücadelelerinde çalışmaya daha açık bulabilir. Özel ders, konuların kavranmasının güçlendirilmesine, güven artırılmasına ve önemli öğrenme becerileri geliştirilmesine yardımcı olabilir.

Özel ders, öğrencilere kalabalık bir sınıfta olmadıklarına dikkat etmelerini sağlar. Bu, yetişmek için mücadele etmeyen çocukların yanı sıra yeteri kadar zorlanmayanlara da yardımcı olur. Ayrıca öğrencilerin Mart Molası veya yaz aylarında olduğu gibi okuldaki molalar sırasında da takip etmelerini sağlar.

ÖĞRETİMİN FAYDALARI NELERDİR?
Özel ders programları, çocuğunuzun yaşamı boyunca başarı için hazırlanmasına yardımcı olacak çalışma ve öğrenme becerileri geliştirmesine yardımcı olabilir.

Özel ders verme hizmetlerinin birçok avantajı vardır: Bireysel ve benzersiz bir öğrenme deneyimi

Çocuğunuz her zaman bir sınıf ortamında kurtaramayacağı kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi edinecektir. Öğretmenler, yalnızca çocuğunuz için dersleri ve etkinlikleri özelleştirebilir.

Bire bir dikkat

Öğretmenler çocuğunuzun bireysel öğrenme stilini tanır ve buna göre öğretim yöntemlerini uyarlayabilir. Çocuğunuzun kendi özel öğretmeni olarak hareket ederler.
Akademik performansı iyileştirir

Özel dersler çocuğunuzu testler ve sınavlara hazırlarken, öğretmenler çocuğunuzla belirli problem alanlarında çalışır. Çocuğunuzun konuyla ilgili notları ve anlayışı, bir öğretmenle çalışırken önemli ölçüde iyileşir.

Öğrenmeye ve okula karşı tutumu geliştirir

Öğrenme, çocuğunuz için eğlenceli hale gelecektir. Sürekli teşvik ve övgü ile, çocuğunuz artık okula boğulmuş veya bunalmış hissetmeyecektir.

Kendi kendine tempolu ve kendi kendine yönlendirmeli öğrenmeyi teşvik eder Özel ders vererek, çocuğunuz inisiyatif almayı okul çalışmalarına katmayı öğrenir. Çocuğunuz ayrıca öğrenme hızını nasıl kontrol edeceğini de öğrenecektir.

Benlik saygısı ve güveni geliştirir

Çocuğunuzun öz saygısı ve güveni, okulda başarılı olması için ihtiyaç duyduğu kaynakları ve becerileri sağlayarak özel ders vererek artacaktır.

Çalışma ve çalışma alışkanlıklarını iyileştirir

Ders vererek, çocuğunuz yaşam boyu kullanacağı çalışma ve çalışma alışkanlıklarını öğrenir. Bu beceriler çocuğunuzun okul içindeki ve dışındaki hedeflerine başarılı bir şekilde ulaşması için hazırlanmasına yardımcı olacaktır.

Olumlu çalışma alanı

Özel ders, çocuğunuzun öğrenmeye daha iyi odaklanabilmesi için, daha az sayıda öğrenciyle ve etrafındaki rahatsızlıklarla dikkat dağıtıcı olmayan bir ortam sağlar.

Bağımsızlığı ve sorumluluğu teşvik eder

Çocuğunuz, yardımınız olmadan okulda kendi başına çalışma yapabilme becerisini kazanacaktır. Çocuğunuz kendi kişisel gelişimini gerçekleştirecek ve çalışmaları için sorumluluk almayı öğrenecektir.

Öğrenme engellerinin üstesinden gelmeye yardımcı olur

Çocuğunuzun öğretmeni, öğrenme, yazma, matematik, dil veya okuma olsun, hangi zorluklarla karşılaştığını özellikle hedefleyecektir.

Soru sorma özgürlüğünü teşvik eder

Okulda, çocuğunuz meslektaşlarının önünde soru sormakta her zaman rahat hissetmeyebilir. Özel ders, çocuğunuzun kendini bilinçli hissetmeden, büyük veya küçük, sorular sorması konusunda rahat olmasını öğretir.

 

Her koltukta emniyet kemeri ve bebeklerimiz için araba koltukları bulunmaktadır. Araçlarımız, Emniyet Müdürlüğü’nün belirlediği standartlara uygun olup, öğrencilerimiz yolculuk sırasında sigortalıdır. Öğrencilerimiz gözetmen eşliğinde evlerinden alınıp kreş öğretmenlerine teslim edilir, yine aynı şekilde gözetmen tarafından kreşimizden teslim alınıp en güvenli, hızlı ve doğru şekilde evlerine bırakılırlar.

Günümüzde en büyük tuzak dershaneler ve etüt merkezleri olarak kayda geçmiştir .. Eğitim sistem ve kullandıkları metotlar zaten düz okul mantığıdır yani ‘ EZBER ‘ Özeldersmerkezim İstanbul özel ders alanında ; Güvenilir Öğretmen kadrosu , bilgili ve en az kendi alanlarında 5 yıl deneyimli arkadaşlarımızla kendini ispat etmiştir . Kendi evinizde , Çalışma ortamınız da veya Kendi belirlediğiniz sessiz bir ortamda birebir ders amaçlar ezber için anlatım değil öğrenmek ve bireyin kendi sorunlarını çözebilmesine yardımcı olacaktır. Günümüzde insanlar maddi kaynak olarak hep dershaneleri tercih etmişlerdir . O zaman gelin sizinle kısa bir Matematik hesabı yapalım. Örnek : Bir Dershanenin yıllık ortalama ücreti 5 ile 10 bin tl arası değişmektedir peki bu öğrenci ne kadar başarılı olmuştur … Sadece sorumuzla kalacağımıza eminim çünkü zaten dershaneler başarılı olan öğrencilere bedava alır araba verir burs verir sanki kendi eğitmiş gibi ÖRNEK ; Ahmet vb. de bizden mezun olmuştur der . Bu kolay olanı şimdi İstanbul özel ders alanında en ön sıralarında olan Özeldersmerkezim yani özel ders in ufak bir matematiğini yapalım . Ortalama bir dersi 150 tl den baz alalım ( tüm üniversite , lise ve ilköğretim 2 saat) sadece cumartesi  günleri çocuğun alacağı özel ders yaklaşık olarak dershaneden aldığı 1 haftalık eğitime eş değer tutuluyor deneyin farkı görün maddi boyut olarak da mantık hesaplaması . 14 cumartesi sadece özel ders almış olsa 2100 tl eder . Siz aradaki fiyat farkına bile bakmanıza gerek çocuğunuzun  geleceğini düşünüyorsanız . Eğitimin tek adresi ‘ Özeldersmerkezim ‘ siz isteyin çocuğunuz başarsın ..

Eğitim Koçu ve Danışmanı

Fatih Aydoğan

 

Oryantasyon Çalışmaları:

Çocukların evden ve ailelerinden ilk ayrılık deneyimlerini en sağlıklı şekilde yaşamaları için oryantasyon çalışmaları yapılmaktadır. Bu süreçte çocuğun okul ortamına ve öğretmenine yavaş yavaş alışması, güven duyması ve ihtiyaçlarını annesi dışında bir başka yetişkinin de karşılayabileceğini deneyimlemesi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar sırasındaki gözlemler aileler ile paylaşılmakta ve çocuğun ev yaşantısı, doğum bilgileri ayrıntılı bir şekilde aileler tarafından edinilmektedir. Bu süreçte problem yaşayan öğrencilere ve velilere gerekli destek ve yönlendirmeler yapılmaktadır.

Gözlem ve Raporlama:

Tüm çocuklarımız psikoloğumuz tarafından sınıf ortamında gözlemlenir. Oyun ortamında arkadaş ilişkileri, aldığı roller, benimsediği davranış kalıpları, kurallara uyma düzeyi, sosyal becerileri, iletişim düzeyleri, dikkat süresi, sorumluluk alma, paylaşımcılık gibi birçok özelliği hakkında bilgi edinilir. Bu bilgiler ışığında gerekli durumlarda çocuklarla bireysel çalışmalar yapılmaktadır.

WhatsApp Destek